Jedną z możliwości, a zarazem częścią oferty portalu Gotowce Inwestycyjne, są gotowe podnajmy – gotowe biznesy nieruchomościowe. Oferta na ten produkt cały czas jest rozwijana, równolegle do naszego flagowego produktu jakim są gotowce inwestycyjne.

Dzięki temu produktowi w łatwy sposób zaczniesz zdobywać wiedzę, doświadczenie i bezpiecznie inwestować w nieruchomości, bez posiadania większego kapitału. Wystarczy już kwota kilkunastu tysięcy złotych, aby stać się właścicielem gotowego biznesu nieruchomościowego zarabiającego dla Ciebie. Dzięki niskiemu progowi wejścia w ten biznes, łatwo uzyskasz efekt skali pomnażający Twoje zyski.

Gotowe Podnajmy

Gotowe podnajmy to nic innego jak przygotowane i wynajęte nieruchomości, podobnie jak gotowce inwestycyjne. Różnica polega na tym, że w przypadku zakupu gotowca inwestycyjnego stajesz się właścicielem zarabiającej dla Ciebie nieruchomości. Natomiast w przypadku zakupu gotowego podnajmu, stajesz się stroną umowy gwarantującej możliwość czerpania zysków z nieruchomości, której nie jesteś właścicielem. Główną zaletą inwestycji w gotowe podnajmy jest wysoki zwrot z inwestycji, przy relatywnie niskim progu wejścia w biznes.

W gotowe podnajmy możesz inwestować pasywnie lub aktywnie. Możesz także nimi „flipować” podobnie jak gotowcami inwestycyjnymi. Wybór należy do Ciebie. W przypadku inwestycji pasywnej, kupujesz prawo do czerpania zysków z nieruchomości, którą ktoś będzie zarządzał w Twoim imieniu. Kupując gotowy podnajem możesz także sam zająć się zrządzaniem i jego obsługą, tym samym zwiększając rentowność swojej inwestycji. Istnieje także stosunkowo mało znana i rozpowszechniona na rynku nieruchomości opcja „flipowania” podnajmami m. in. za pośrednictwem naszego portalu, która stanowi ciekawą alternatywę dla „flipowania” np. mieszkaniami i gotowcami inwestycyjnymi.

Mieszkania do Podnajmu

Oferta nieruchomości i produktów tego typu jest zawsze w szczególny sposób przemyślana. Niezależnie od wyboru wariantu wszystkie gotowe podnajmy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a cenowo wpisują się w realia inwestorów z ograniczonym budżetem.

Zbuduj bezpieczny portfel produktów inwestycyjnych oparty na lokowaniu kapitału w atrakcyjne nieruchomości. Zbuduj go z nami i za naszym pośrednictwem. Skontaktuj się z nami i zobacz jakie to proste! Zarabiaj bezpiecznie bez ukrytych kosztów z określonym i zagwarantowanym współczynnikiem zwrotu z inwestycji zapewnionym w umowie. Zacznij bezpiecznie i stabilnie zarabiać z nami już dziś!