Projekt GOTOWCE INWESTYCYJNE to nowatorskie rozwiązanie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, którzy poszukują bezpiecznych i stabilnych inwestycji w nieruchomości.

Gotowce Inwestycyjne to projekt umożliwiający wszystkim zainteresowanym atrakcyjne pomnażanie kapitału oraz zyskowne inwestowanie w sprawdzone nieruchomości takie jak: mieszkania, domy, lokale użytkowe, nieruchomości niezabudowane. Są to gotowe biznesy, które zarabiają dla inwestora już od pierwszego dnia po zakupie, bez angażowania jego pracy i czasu (SPRAWDŹ OFERTĘ).

Projekt tworzy Biuro Nieruchomości „Gotowce Inwestycyjne” ściśle współpracujące z siecią spółek oraz współpracowników na terenie całej Polski.

Nasze biuro specjalizuje się w łączeniu interesów dostawców okazji inwestycyjnych z interesami inwestorów chcącymi bezpiecznie i zyskownie ulokować swój kapitał w nieruchomości w sposób całkowicie bezobsługowy, ciesząc się wolnością finansową - bez RYZYKA!Działamy na terenie całej Polski. Dostarczamy inwestorom najwyższej jakości sprawdzone oferty gotowców inwestycyjnych, gwarantujące stały,  całkowicie pasywny, miesięczny dochód. Zapewniamy zarówno pełną obsługę prawną i finansową transakcji sprzedaży oraz zakupu nieruchomości, jak i wsparcie posprzedażowe.

Dobierz opcję inwestycji dopasowaną do swojego budżetu. Zamiast trzymać gotówkę w domu albo na rachunku bankowym uwolnij ją i pozwól jej pracować w jednym z projektów dostępnych w ofercie naszego biura oraz portalu. Zarabiasz w bezpieczny sposób na wzroście wartości nieruchomości w czasie oraz uzyskujesz wysoki, miesięczny regularny przychód z jej wynajmu, nad którym czuwamy MY i nasi wspólnicy!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Z życzeniami wolności i sukcesów,
twórcy projektu: Maciej Kocik i Piotr Hryniewicz