PIOTR HRYNIEWICZ

Inwestor, Twórca projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości

,,Zakup mieszkania na wynajem wydaje się prosty: idziemy do notariusza, wpłacamy ustaloną cenę i gotowe! Następnie znajdujemy fachowca, który wykona remont i mamy gotowy biznes… Niestety bardzo często okazuje się, że kupiliśmy kota w worku: źle wykonany remont bez gwarancji, duże ryzyko kontroli PINB i związane z nimi przykre konsekwencje, nielegalnie i niepoprawnie wykonana przebudowa, pustostany wynikające ze źle przygotowanego mieszkania…

Sam jestem inwestorem, więc bardzo dobrze rozumiem problemy innych inwestorów. Dlatego kupując mieszkania przez portal GOTOWCE INWESTYCYJNE (www.gotowceinwestycyjne.pl) możesz wybrać te przygotowane przez mój zespół Ekspertów Rynku Lokalnego, które mają gwarancję jakości i wsparcia posprzedażowego, żeby wyeliminować swój brak doświadczenia budowlanego oraz poznać smak przychodu prawdziwie pasywnego i komfort nieprzepłaconej inwestycji.

Zdecydowanie polecam! Piotr Hryniewicz.”

PIOTR HRYNIEWICZ

WOJTEK WOŹNICZKA

Ekspert negocjacji, autor m. in. książek ,,Negocjuj" oraz ,,Na drodze do wolności finansowej", inwestor na rynku nieruchomości

„Wiele osób marzy o posiadaniu pasywnych dochodów. Wydaje się, że najlepszą drogą do nich jest inwestowanie w nieruchomości. Jednak wbrew pozorom nie jest to aż tak łatwe jak się wydaje. Myślenie typu, kupię mieszkanie i je wynajmę często sprowadza się do nietrafionych inwestycji, które przynoszą bardzo niskie stopy zwrotu. Aby uzyskiwać wyższe wskaźniki rentowności należy pozyskać odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz choćby przy remoncie trzymać się właściwych wytycznych. Nie każdy z nas ma na to czas. Wiele osób nie chce poświęcać się nieruchomościom do tego stopnia, aby samodzielnie prowadzić każdy etap inwestycji. Jest to zrozumiałe choćby w przypadku posiadania dobrej pracy lub dobrze prosperującej firmy, które wymagają od nas poświęcenia im dużej ilości czasu.

Właśnie w takim przypadku najlepszą opcją jest skorzystanie z gotowej oferty mieszkania na wynajem. Po pierwsze są one przygotowywane przez osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji, co pozwala choćby uniknąć późniejszych problemów związanych z użytkowaniem inwestycji. Po drugie, dzięki "gotowcom inwestycyjnym" oszczędzamy znaczną ilość czasu, który możemy poświęcić na inne aktywności albo zarabianie pieniędzy.

Właśnie takie rozwiązania możesz znaleźć na portalu Gotowce Inwestycyjne, który bardzo mocno polecam. Wojtek Woźniczka.”

WOJTEK WOŹNICZKA

RONALD SZCZEPANKIEWICZ

Ekspert finansowy, autor książki "Tajna broń kredytobiorcy", oraz kursu "Jak sfinansować zakup 7 mieszkań na wynajem", inwestor na rynku nieruchomości.

,,Od 2010 roku wraz z zespołem rmKREDYTY.pl pomagamy sfinansować zakup nieruchomości na kredyt hipoteczny. Współpracujemy z inwestorami z całej Polski z myślą o zbudowaniu ich wolności finansowej. Wiedza, którą posiadamy, to efekt tysięcy transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości, dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać.

Prywatnie również inwestuję w nieruchomości i jestem przekonany, że ta forma inwestowania jest opłacalna i godna polecenia. Uważam, że inicjatywa sprawdzonych gotowców inwestycyjnych, które znajdziesz na portalu Gotowce Inwestycyjne.pl, jest idealną odpowiedzią na potrzeby wielu inwestorów. Zwłaszcza tych, którzy nie mają czasu lub doświadczenia aby samemu przechodzić przez żmudny i skomplikowany proces od szukania okazji rynkowej po wykończenie nieruchomości pod klucz. Polecam portal Gotowce Inwestycyjne. Ronald Szczepankiewicz"

RONALD SZCZEPANKIEWICZ

MATEUSZ BREJTA

Inwestor na rynku nieruchomości, ekspert i pionier podnajmu, współtwórca projektu "Podnajmistrz"

,,Inwestowaniem w nieruchomości zajmuję się od 2012 roku. Moją specjalnością jest podnajem mieszkań, od którego zacząłem swoją przygodę z tą branżą. Dziś zakres moich działań w nieruchomościach jest zdecydowanie większy, ale to właśnie dzięki zarządzaniu z gwarancją czynszu, czyli podnajmowi, bardzo dobrze poznałem rynek nieruchomości.

Znam dokładnie potrzeby najemców szukających mieszkań i pokoi oraz dążenia i bolączki ich właścicieli (inwestorów). Doskonale wiem, jak wiele może decydować o tym, czy mieszkanie będzie osiągało zysk dla inwestora, czy będzie ono komfortowym miejscem do życia dla najemców i jak wiele może wystąpić problemów w zarządzaniu takim mieszkaniem przypadku źle przeprowadzonego remontu. To tylko kilka czynników, które składają się na dobrą inwestycję a jest ich zdecydowanie więcej.

Jeżeli jesteś osobą, która już wie, że nie wszystko da się wyczytać w Internecie i zdecydowałeś, że szukasz sprawdzonego produktu w postaci gotowca inwestycyjnego, to wiedz, że trafiłeś pod właściwy adres, gdzie znajdziesz sprawdzone inwestycje od doświadczonych producentów. Polecam portal Gotowce Inwestycyjne. Mateusz Brejta"

MATEUSZ BREJTA

GRZEGORZ GRABOWSKI

Ekspert podatkowy, autor bloga Wynajmistrz.pl oraz książki "Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami", inwestor na rynku nieruchomości

,,Jestem założycielem i współwłaścicielem biura rachunkowego Wynajmistrz.pl oraz dodatkowo spółki doradztwa podatkowego. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów z rynku nieruchomości. Z tego względu mam możliwość obserwacji, jakie strategie inwestycyjne stosują nasi klienci. Jedną z nich jest właśnie inwestowanie w tzw. gotowce inwestycyjne, czyli kupowanie mieszkań, które ktoś inny znalazł, wyremontował i wynajął.

Najczęściej taki zakup mieszkania wiąże się też z podpisaniem umowy na zarządzanie nim. Z punktu widzenia kupującego jest to po prostu sposób na bezproblemową i bezobsługową inwestycję w nieruchomości o dobrej stopie zwrotu.

Jest to oferta w szczególności atrakcyjna dla osób, które chcą inwestować na tym rynku, ale nie mają czasu ani ochoty sami się tym zająć. Głównym powodem jest najczęściej to, że ich czas jest dużo cenniejszy w innych obszarach – tych, w których zarabiają pieniądze (w ich własnych firmach bądź na dobrych stanowiskach u innych pracodawców) bądź np. z rodziną.

Bardzo istotne jest jednak, żeby takie gotowce kupować z dobrych źródeł – od sprawdzonych podmiotów, które znajdą porządny lokal w dobrej lokalizacji, przeprowadzą remont zgodnie ze sztuką, z założeniem, że mieszkanie ma generować rozsądne dochody przez kilkanaście lat. Z tego względu polecam portal Gotowce Inwestycyjne jako źródło takich inwestycji. Grzegorz Grabowski."

GRZEGORZ GRABOWSKI

MAREK GOLEC

Ekspert i doradca podatkowy, inwestor na rynku nieruchomości

,,Jako współwłaściciel biura rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości oraz współwłaściciel spółki doradztwa podatkowego, absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych Université Sorbonne Paris Nord we Francji, doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej, od wielu lat pracuję z przedsiębiorcami i inwestorami. Sam także lokuje kapitał w nieruchomości i jestem przedsiębiorcą współpracującym z portalem Gotowce Inwestycyjne.

Swoją przygodę z nieruchomościami na wynajem rozpocząłem od zakupu kawalerek. Kiedy poznałem Piotra Hryniewicza i zostałem absolwentem Praktycznego Seminarium Zaawansowanego Inwestowania w Nieruchomości, zacząłem kupować gotowce inwestycyjne, które przynoszą wysoką stopę zwrotu z zaangażowanego kapitału. Ponadto, dokonując inwestycji na portalu Gotowce Inwestycyjne, jestem spokojny o jakość i aspekty prawne.

Rozwijając biuro rachunkowe i spółkę doradztwa podatkowego, nie mam czasu na obsługę wynajmowanych mieszkań, dlatego chętnie korzystam z usług firm zarządzających najmem, współpracujących z portalem. W mojej ocenie zakup gotowców inwestycyjnych ma sens, tym bardziej w dobie ogromnej kreacji pieniądza przez banki centralne, gdyż nieruchomości w dłuższym horyzoncie czasowym są odporne na inflację i przynoszą przychód pasywny. Ponadto, rentowność inwestycji zakupionych na portalu zazwyczaj podwyższa wysoka amortyzacja lokali mieszkalnych, co często pozwala obniżyć podatek od dochodów z wynajmu praktycznie do zera. Polecam portal Gotowce Inwestycyjne jako miejsce udanych i bezpiecznych inwestycji w nieruchomości. Marek Golec."

MAREK GOLEC

JEREMIASZ GORZĘDOWSKI

Ekspert optymalizacji remontów mieszkań, autor książek "Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie" oraz „Remonty – podręcznik inwestora”. Inwestor na rynku nieruchomości

„Zajmuję się nieruchomościami mieszkalnymi, flipując, wynajmując, podnajmując i świadcząc usługi dla najemców i inwestorów. Gotowce inwestycyjne to swoiste produkty na rynku nieruchomości – dzięki temu, że są wynajęte za określone stawki i na określony czas, można poznać, że zdały egzamin na rynku najmu i znalazły odbiorców w postaci najemców.

Od lat zajmuję się tylko nieruchomościami. Za pośrednictwem mojej firmy podpisałem setki umów najmu i remontowałem dziesiątki mieszkań, głównie w kamienicach. Obecnie zajmuję się również ich rewitalizacją w samym centrum Łodzi. Moja firma zarządzająca najmem opiekuje się kilkudziesięcioma gotowcami inwestycyjnymi w Łodzi, dzięki czemu widzę, że są one świetną inwestycją, pozwalającą na osiąganie ponadprzeciętnej stopy zwrotu.

Najem na pokoje jest szczególną formą wynajmu nieruchomości mieszkalnych – pozwala na dywersyfikowanie ryzyka, poprzez wynajmowanie jednego mieszkania kilku najemcom. Dlatego nawet w przypadku problemów z pojedynczym najemcą, statystycznie 97-98 procent pozostałych płaci terminowo, pozwalając uzyskiwać inwestorom stabilne dochody.

Jednak nie wszystkie mieszkania inwestycyjne na to pozwalają. Znam wiele historii klientów, którzy trafili do nas, mając już wcześniej doświadczenia z najmem. Zdarzało się mi kupować mieszkania inwestycyjne nazywane potocznie przez sprzedających gotowcami, ale nie posiadające najemców, gdzie remonty wykonane były niezgodnie ze sztuką budowlaną, a jakość zastosowanego wyposażenia zmuszała do ciągłego ponownego inwestowania w te mieszkania.

Dlatego tak ważne jest, żeby korzystać tylko ze sprawdzonych rozwiązań, takich, jakie dostępne są m. in. na portalu Gotowce Inwestycyjne. Warto korzystać z mieszkań, które spełniają całą serię wyśrubowanych standardów, aby prognozowana stopa zwrotu była realnym przewidywaniem, a nie obietnicą raju.

Na rynku jest wiele portali, które służą sprzedaży mieszkań, ale portal Gotowce Inwestycyjne jako pierwszy odpowiada na potrzeby inwestorów, którzy szukają gotowych mieszkań, które zarabiają od pierwszego dnia po zakupie i spełniają odpowiednie standardy.

W związku z tym, że specjalizuję się w remontach, widzę jak wiele błędów robionych jest przez większość sprzedawców mieszkań inwestycyjnych – są to głównie problemy z wentylacją i instalacją wodno-kanalizacyjną. Kupowanie niezweryfikowanego pod tym kątem mieszkania naraża nas na duże problemy w przyszłości. Nie każdy musi znać się jednak na remontowaniu, gdyż portal Gotowce Inwestycyjne stawia sobie za cel, aby oferować tylko sprawdzone, także pod tym kątem produkty. Jeremiasz Gorzędowski.”

JEREMIASZ GORZĘDOWSKI

MACIEJ KOCIK

Prawnik, inwestor, ekspert inwestycji na rynku nieruchomości

„Od wielu lat współpracuję z inwestorami, dostarczając sprawdzone okazje inwestycyjne. Sam jestem także inwestorem i przedsiębiorcą, lokującym kapitał w nieruchomości. Jako absolwent kilku uczelni, m. in. Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, od 2009 roku interesuję się zagadnieniami prawnymi rynku nieruchomości oraz kreowaniem i optymalizacją przychodów pasywnych. W 2015 roku ukończyłem Praktyczne Seminarium Zaawansowanego Inwestowania w Nieruchomości, gdzie poznałem Piotra Hryniewicza, który zainteresował mnie tematem gotowców inwestycyjnych.

Od tego czasu intensywnie analizuję ten rynek i przez lata szkoląc się, zbierając informacje oraz doświadczenia, doszedłem do wniosku, że brakuje miejsca, gdzie można by połączyć w bezpieczny sposób za pomocą internetu, interesy dostawców sprawdzonych okazji inwestycyjnych z interesami inwestorów.

Wraz z Piotrem Hryniewiczem, łącząc siły, wiedzę i doświadczenia, postanowiliśmy stworzyć projekt, który odpowiadałby potrzebom rynku. Tak powstał portal Gotowce Inwestycyjne – miejsce, które ma na celu zapewnić sprzyjające i pozbawione ryzyka warunki do inwestowania.

Tworząc projekt Gotowce Inwestycyjne, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi ekspertami od nieruchomości w Polsce i zainteresowaliśmy tym tematem wielu inwestorów. Cały czas rozwijamy nasz portal, wdrażając nowe pomysły i rozwiązania techniczne oraz tworząc coraz nowsze i atrakcyjniejsze okazje inwestycyjne.

Jako pomysłodawca i współtwórca portalu, znając ten projekt ,,od podszewki", z czystym sumieniem mogę polecić go jako bezpieczne miejsce do lokowania kapitału w sprawdzone inwestycje. Maciej Kocik.”

MACIEJ KOCIK

Jeżeli działasz w branży nieruchomości i uznasz nasz portal GOTOWCE INWESTYCYJNE za godny polecenia, prosimy o rekomendację. To miejsce szczególne, w którym zamieszczamy wpisy wyłącznie znawców tematu, autorytetów w tej dziedzinie, inwestorów, którzy nam zaufali, którzy z czystym sumieniem i przekonaniem wypowiadają się o jakości oferowanych przez nas produktów – gotowców inwestycyjnych, gotowych podnajmów oraz pozostałych nieruchomości inwestycyjnych.

Niełatwo jest przekonać osoby niewtajemniczone do inwestycji w nieruchomości, na których się nie znają, ale zdajemy sobie sprawę, że dobry produkt zawsze się obroni. Niech przykładem będą Ci, którzy już się przekonali do tej strategii inwestowania, a dziś z dużymi sukcesami inwestują i pomnażają swój kapitał przy współpracy z nami i za naszym pośrednictwem.

Gotowce inwestycyjne są coraz bardziej rozpoznawalnym produktem na rynku nieruchomości, a my staramy się skupiać i oferować wszystko co najlepsze w tej branży.

Stworzyliśmy to miejsce, abyście mogli poznać opinie najlepszych fachowców i inwestorów w tej dziedzinie, którzy udowadniają, że jedną z najlepszych dróg do wolności finansowej jest przemyślane inwestowanie w nieruchomości i gotowce inwestycyjne.