GOTOWIEC INWESTYCYJNY
WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, ŁÓDŹ,
Zarządzanie
TAK
Cena
0 zł

Cena:
0 zł
ROI:
0.00 %
Przychód miesięczny:
0 zł
Powierzchnia:
0.00 m2
Opis

Witaj Inwestorze!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem gotowca inwestycyjnego który będzie ,,skrojony na miarę" i spełni Twoje wymagania to zapraszamy do kontaktu.

Przedyskutujemy wszystkie opcje i możliwości a następnie przygotujemy dla Ciebie mieszkanie które spełni Twoje oczekiwania inwestycyjne.

Przygotowujemy na zlecenie inwestorów pracujące i zarabiające mieszkania które są wyremontowane, zoptymalizowane, wyposażone, wynajęte i zarządzane wedle naszych najwyższych standardów i wieloletniego doświadczenia.

Działamy na terenie największych miast Polski centralnej i zachodniej.

Chciał byś mieć pracujące i bezobsługowo zarabiające dla Ciebie mieszkania w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice?

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 731-999-777

mail: gotowceinwestycyjne@gmail.com

www.facebook.com/gotowceinwestycyjne

Zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas.  Tekst do edycji w formularzu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostepu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Maciej Kocik, 35-045 Rzeszów, ul. Hetmańska 9/352